Butikker

Glostrup
Ejby Industrivej 27
2600 Glostrup
glostrup@daells-bolighus.dk
Rutevejledning

Vordingborg
Vindrosen 1A
4760 Vordingborg
vordingborg@daells-bolighus.dk
Rutevejledning

Frederikshavn
H.C. Ørstedsvej 3C
9900 Frederikshavn
frederikshavn@daells-bolighus.dk
Rutevejledning

Holbæk
Stenhusvej 53
4300 Holbæk
holbaek@daells-bolighus.dk
Rutevejledning

Odense
Billedskærervej 1
5230 Odense M
odense@daells-bolighus.dk
Rutevejledning

Hillerød
Industrivænget 2
3400 Hillerød
hillerod@daells-bolighus.dk
Rutevejledning

Kolding
Skovvangen 51
6000 Kolding
kolding@daells-bolighus.dk
Rutevejledning

Slagelse
Japanvej 8
4200 Slagelse
slagelse@daells-bolighus.dk
Rutevejledning

Åbningstider - serviceafdelingen & butikker

Hverdage 10-19
Lørdage 10-17
Hver søndag 10-17

Webshoppen:
43 20 88 88
onlinebestillinger@daells-bolighus.dk
Du kan bestille hele døgnet men telefonisk kontakt er fra 10-16 i hverdagene.



Godt design
Behøver ikke at
koste alverden